Listopad 2016

Vanessa Lia Greatwod

26. listopadu 2016 v 16:28 Postavy
1. Celé jméno a příjmení: Vanessa Lia Greatwood


2. Datum narození a věk: 8.9.1991


3. Předmět, který učí: Historie, Studium rostlin


4. Popis vzhledu: Vanessa se narodila s krásnými zrzavými vlasy, které se ani o malý odstín nezměnily do její dospělosti. Je ráda, že má tuto barvu vlasů, a z toho důvodu by si je nikdy nenabarvila. Její obličej je spíše oválný, nemá nijak výrazně vysoké čelo a uši zakrývají její dlouhé vlasy. Oči má tmavě modré barvy, každý den zvýrazňuje řasy černou řasenkou. Její obočí má dobrý tvar, ale je docela světlé, proto si ho dokresluje barvou, která je o trochu tmavší než její vlasy. Nos má trochu výraznější, protože je lehce špičatý, ale ona s tím nemá problém, naopak, výraznější nos se jí líbí. Má plné růžové rty, často se usmívá tak, že jsou jí vidět zuby. V dětství nosila rovnátka, ale ne kvůli tomu, že by měla křivé zuby, spíše kvůli předkusu, který je občas ještě lehce vidět. Obvykle používá světlejší odstíny rtěnek, většinou růžové, někdy ne příliš výrazné červené. Nikdo by o Vanesse neměl říkat, že není hezká, protože to není pravda. Úsměv často rozzáří její obličej, a to jí sluší mnohem víc, než když je zamračená nebo smutná.
Její styl oblékání by se dal popsat jako obyčejný, protože nemá žádný zvláštní styl. Obvykle volí jednobarevná trička nebo halenky, občas i košile a k tomu modré džíny. Někdy si obléká i šaty nebo sukni, ale raději má pohodlné kalhoty. Svůj outfit občas doplňuje i pomocí šperků, většinou volí náhrdelníky, které nejsou tolik výrazné, nebo náramky. Náušnice nenosí a nikdy po nich nijak zvlášť netoužila, protože měla pocit, jako kdyby zavazely. Není moc vysoká, ale ani malá, její výška se pohybuje kolem normálu, asi tak 170 cm. Je tak akorát hubená, občas chodí běhat a nepřejídá se, a tím si udržuje postavu a váhu.


5. Popis povahy: Vanessa se k lidem chová mile, což je v podstatě její povinnost, protože je učitelkou a ke studentům by se tak chovat měla. Pokud jí lidé vyloženě nenaštvou nebo se nechovají příliš otravně, je hodná a ráda jim pomůže. Už od základní školy patřila ve škole k těm chytřejším, učivo obvykle pochopila hned a nemá problém lidem něco vysvětlovat. Je ráda mezi svými přáteli a rodinou, ale s cizími lidmi nemá problém. Když byla menší, cítila se mezi cizími lidmi trochu nervózně, ale postupem času si zvykla. Je klidná, pokud to není opravdu nudné, tak nepanikaří ani nekřičí po ostatních. Vždycky byla trochu pozadu ve věcech, které právě teď letí, právě populární věci jí nikdy moc nebraly. Nemá ráda velké změny, je spokojená, když je všechno tak, jak vždy bylo a má být. Rodiče jí vychovávali tak, aby se chovala k ostatním lidem dobře, ale zároveň aby se dokázala ubránit narážkám nebo šikaně. Ve škole jí sice nešikanovali, ale občas spolužáci jí občas nazývali jako šprtku, kvůli dobrým známkám. Sice jí to trochu mrzelo, ale nedávala to najevo, byla ráda, že má dobré známky a nemá s učením problémy. O historii se začala zajímat někdy na konci základní školy, ale dějepis jí bavil odjakživa. Zajímala se také o památky a všechno spojené s historií. Od dětství také pěstovala rostlinky, ze začátku jen pokojové rostliny, později i na zahradě a nakonec se péče o rostliny stala jejím koníčkem. Už na střední školy se zaměřila na studium historie, protože jí to zajímalo i bavilo. Když ale přišlo na výběr práce, nevěděla, co chce dělat. Historii milovala, ale rostliny také. Obojí začala studovat ještě odborněji, ale stále nevěděla, co si vybrat, proto se nakonec stala učitelkou historie a rostlin. Práce jí bavila, se studenty si vždy rozuměla a měla je ráda, stejně tak jako oni ji. Je moc ráda, že si tuto práci vybrala, protože by si mezi historií a rostlinami nevybrala, a práce ve škole se jí líbí.


6. Životopis: Vanessa Lia Greatwood se roku 1991 narodila v hlavním městě, nazýváném Immignum. Žila spokojeně, rodiče se o ní starali a vychovávali jí. V 6 letech, když nastoupila na základní školu si našla pár přátel, se kterými si také dost dobře rozuměla. Už od první třídy měla dobré známky ze všech předmětů. Když jí bylo 7 let,jejím rodičům se narodilo další dítě, chlapec jménem Lucas. Vanessa ho měla moc ráda, když byl malý. Ráda ho hlídala, když rodiče nemohli a byla nadšená, že má bratra. V jejích 14 letech se to ale začalo měnit, jejímu bratrovi už bylo 7 a začínal být dost otravný. Vanessa byla naštvaná, protože jí rušil při učení a pořád si s ní chtěl hrát nebo si s ní povídat. Většinou ho jen okřikla, ať si jde hrát ven, ale jednoho dne, když se večer musela učit a byla unavená, bratr za ní přišel a prosil, ať jí řekne pohádku na dobrou noc. Vanessa se na něj tehdy opravdu naštvala a křičela po něm, a od té doby se jí bratr začal trochu bát a vůbec s ní nemluvil. Takhle to trvalo asi dva roky. Vanesse bylo 16 let, byla prvním rokem na střední škole a téměř pořád se musela učit. Přátel v té době moc neměla a rodiče byli pořád v práci. Bratrova společnost jí začala chybět. Celé dva roky spolu téměř nemluvili, a to se jen tak dohnat nemá. Neměli už vůbec tolik dobrý vztah. Vanessa ale měla lepší známky, protože se více soustředila na učení. V 17 letech se ale zamilovala do jednoho chlapce z jejich školy. On si jí ale vůbec nevšímal, a Vanessa se kvůli tomu cítila špatně. Byla smutná a známky se jí začaly zhoršovat. Jednou se rozhodla, že mu do očí řekne, že ho má ráda. To taky udělala, ale on se jí vysmál. Brzy se to dozvěděla celá třída, a Vanesse bylo trapně. Nechtěla do školy vůbec chodit a chybělo jí, když si s ní bratr hrál a povídal si s ní. Rozhodla se, že mu všechno řekne, i když byl malý a skoro to nechápal. On to ale pochopil, a snažil se sestru utěšovat. Jejich vztah se potom zlepšil, a Vanessa byla zase šťastná. Když dokončila střední školu, vydala se odborně studovat historii a rostliny. Vydala se do světa, aby našla dobrou školu, aby viděla známé památky na vlastní oči a aby se pořádně podívala do přírody. Po studiu se vrátila opět domů, bylo jí 22 let. Byla připravená nastoupit do školy jako učitelka. Byla ve škole šťastná. Její bratr chodil na jinou školu, ale s rodinou se poměrně často stýká pořád.


7. Domácí mazlíčci nebo rostliny, které pěstuje: Pěstuje spoustu druhů rostlin od léčivých až po masožravé. Její zahrada je plná rostlin a stromů, u některých skoro ani sama neví, co je to za druh.

Obchody

16. listopadu 2016 v 14:48
Obchody se nacházejí ve městě.

Zde je seznam všech obchodů:

UČEBNY

16. listopadu 2016 v 14:31
Pokud jste se ještě nezapsali na předměty, zapište se zde.

Zde najdete seznam všech učeben:
-------------------------------------------


Tělesná výchova a šerm jsou v tělocvičně.
Výtvarná výchova a kroužek umění je v umělecké místnosti.
Pracovní výchova je v dílnách.
Jezdectví je v jízdárně.

REGISTRACE

16. listopadu 2016 v 13:58
Registrace nám posílejte na náš e-mail: Immignum-academy@seznam.cz

REGISTRACE STUDENTA

----

REGISTRACE PROFESORA


REGISTRACE PROFESORA

16. listopadu 2016 v 13:56
Registraci vašich postav nám pište na náš E-MAIL!

Co musíte napsat pro registraci profesora:


1. Celé jméno a příjmení
2. Datum narození a věk
3. Předmět, který bude učit
4. Popis vzhledu
5. Popis povahy
6. Životopis
7. Nepovinné: Domácí mazlíčci nebo rostliny, které pěstuje (může být i fotka)
8. Fotka postavy


Jak vyplňovat:

1. Celé jméno a příjmení - vymyslete si cokoliv. Jen vás prosíme, ať to není žádné známe jméno jako Harry Potter, Selena Gomez... Jméno by mělo být anglické.

2. Datum narození a věk - Profesorovi by mělo být aspoň 20 a více. Věk si, prosím, spočítejte podle roku narození postavy.

3. Předmět, který bude učit - Vyberte si předmět z našeho seznamu, pokud k tomu budete mít nějaké otázky, kontaktujte nás. Můžete mít více než 1 předmět.

4. Popis vzhledu - rozepište se. Vzhled popisujte podle fotky vaší postavy, ale ne jen jaké má oči a vlasy, ale i detaily, třeba se můžete zmínit, že má na tváři pihu a podobně.. Popište ne jen její obličej, ale i výšku...

5. Popis povahy - také se rozepište. Napište jak se vaše postava chová, jestli je stydlivá, jestli dobře vychází s lidmi, uveďte klidně i zájmy a oblíbené věci a popište její povahu. Také můžete napsat o tom, jestli se chtěla stát učitelem tohoto/těchto předmětu/předmětů, jestli jí bavil/y ve škole a podobně.

6. Životopis - opět se rozepište. Napište vše o jejím životě, datum a místo narození, věci o rodiny, zda má sourozence, jestli se někdy stěhovala, jak se chovala ve škole, jaký byl její život dokud nenastoupila učit na školu...

7. Domácí mazlíčci nebo rostliny, které pěstuje - Je to nepovinné, ale pokud má vaše postava nějaké domácí mazlíčky nebo pěstuje rostliny, můžete je popsat nebo napsat jejich jméno/jména, případně přidejte fotku.

8. Fotka postavy - Použijte fotku, podle které budete dělat popis své postavy. Může to být fotka někoho známého, nebo nějaká fotka (lidská, prosím), kterou máte z googlu.. Nejlepší by bylo, kdyby na fotce byl vidět celý obličej. Prosíme vás, ať zde není fotka dítěte nebo čtrnáctiletého kluka, protože profesorům je 20 let a výše.


Registraci nám posílejte na naší e-mailovou adresu: immignum-academy@seznam.cz
REGISTRACE STUDENTA

16. listopadu 2016 v 13:39
Registraci vašich postav nám pište na náš E-MAIL!

Co musíte napsat pro registraci studenta:

1. Celé jméno a příjmení
2. Datum narození a věk
3. Popis vzhledu
4. Popis povahy
5. Životopis
6. Domácí mazlíčci nebo rostliny, které pěstuje (může být i fotka). Nepovinné!
7. Fotka postavyJAK VYPLŇOVAT:

1. Celé jméno a příjmení - vymyslete si cokoliv. Jen vás prosíme, ať to není žádné známé jméno jako Harry Potter, Selena Gomez.. Jméno by mělo být anglické.

2. Datum narození a věk - studentovi může být 16-19 let, rok narození si, prosím, spočítejte podle věku postavy.

3. Popis vzhledu - rozepište se. Vzhled popisujte podle fotky vaší postavy, ale ne jen jaké má oči a vlasy, ale i detaily, třeba se můžete zmínit, že má na tváři pihu a podobně.. Popište ne jen její obličej, ale i výšku...

4. Popis povahy - také se rozepište. Napište jak se vaše postava chová, jestli je stydlivá, jestli dobře vychází s lidmi, uveďte klidně i zájmy a oblíbené věci a popište její povahu.

5. Životopis - opět se rozepište. Napište vše o jejím životě, datum a místo narození, věci o rodiny, zda má sourozence, jestli se někdy stěhovala, jaký byl její život dokud nenastoupila na školu...

6. Domácí mazlíčci nebo rostliny - Je to nepovinné, ale pokud má vaše postava nějaké domácí mazlíčky nebo pěstuje rostliny, můžete je popsat nebo napsat jejich jméno/jména, případně přidejte fotku.

7. Fotka postavy - použijte fotku, podle které budete dělat popis své postavy. Může to být fotka někoho známého, nebo nějaká fotka (lidská, prosím), kterou máte z googlu.. Nejlepší by bylo, kdyby na fotce byl vidět celý obličej.


Registraci nám posílejte na naší e-mailovou adresu: immignum-academy@seznam.cz

ZÁPIS PŘEDMĚTŮ

11. listopadu 2016 v 17:50
Zde máte seznam všech předmětů na škole, na hodiny choďte do učeben. Je povinné se zapsat alespoň na 1 předmět.

PŘEDMĚTY:

Historie
Studium rostlin
Technologie
Zeměpis
Studium státu
Tělesná výchova
Výtvarná výchova
Pracovní výchova

KROUŽKY:
Šerm
Jezdectví
Umění


Stručný popis každého předmětu:

HISTORIE:
V tomto předmětu se budeme učit o historii státu a království. Budeme se také zajímat o historické památky a historické osobnosti. Budeme se také účastnit prohlídek památek. Můžete si udělat dobrovolný referát, za který dostanete dobrou známku. Dozvíte se tu spoustu informací o všem, co se zde stalo, podrobnosti z války a z historie státu.


STUDIUM ROSTLIN:
V tomto předmětu se zajímáme o rostliny. Budeme se učit je od sebe rozpoznat, ale také budeme sázet rostliny a stromy. Poměrně často se chodíme dívat do lesa, aby studenti mohli vidět stromy a jiné rostliny, o kterých se učíme. Můžete dobrovolně udělat referát o rostlině, za který dostanete dobrou známku navíc. Také budeme pečovat o rostliny na zahradě a v prostorech školy. Též se hodně budeme zabývat studiem magických rostlin.

TECHNOLOGIE:
Zde se budeme učit vyrábět praktické věci nebo úplně nové věci. Je to dobrý způsob, jak vytvořit něco nového. Tento předmět je dobrý pro studenty, kteří v budoucnu chtějí vynalézat nové předměty nebo se stát vědci, protože budeme zkoumat v podstatě cokoliv, co nám přijde pod ruku a máme k dispozici spoustu součástek k výrobě. Ze začátku se budeme učit jak sestavit základní věci, později se přesuneme ke složitějším věcem a nakonec k něčemu úplně novému.

ZEMĚPIS:
V zeměpise se budeme učit o městech a územích ne jen našeho království, ale o státech po celém světě. Poznáte ostatní státy, národnosti, jazyky a památky v jiných částech světa.

STUDIUM STÁTU:
V těchto hodinách si budeme povídat o našem státu a království. Dozvíte se vše o městech a o našem území a také něco právech. Tento předmět je vhodný pro studenty, kteří chtějí být součástí vlády, protože se zde budeme učit základní informace o našem státu.

TĚLESNÁ VÝCHOVA:
V tělesné výchově budeme trénovat různé druhy sportu a her. Budeme dělat gymnastiku, míčové hry, běh a jiné věci. Většinu času budeme v tělocvičně, ale občas půjdeme také běhat nebo sportovat ven na čerstvý vzduch.

VÝTVARNÁ VÝCHOVA:
V tomto předmětu budeme navštěvovat uměleckou místnost. Začneme u základů kreslení, později se naučíte nové techniky kreslení. Všude po umělecké místnosti visí obrazy, ze kterých se můžete inspirovat. Budeme kreslit přírodu, zvířata, postavy, domy a běžné předměty nebo cokoliv jiného, co vás napadne.

PRACOVNÍ VÝCHOVA:
V tomto předmětu budeme často navštěvovat dílny, kde budeme opravovat a vyrábět předměty. Začneme u dřevěných výrobků, poté začneme přidávat i jiné materiály. Všechny materiály a nástroje jsou v dílnách a výrobky si studenti můžou nechat u sebe.


Stručný popis každého kroužku:


ŠERM:
Naučíme studenty šermovat. I když se to možná nezdá, tak je to bezpečné. Žádný student se nezdraní a bude to zábava, šerm se vám může i do budoucího života hodit.

JEZDECTVÍ:
Hodiny jezdectví budou v místní jízdárně, každý student bude mít k dispozici vlastního koně. Výbavu pro koně budeme mít ve stájích a krmivo také, takže nemusíte nic kupovat, pokud nechcete. Naučíte se perfektně jezdit na koni, první hodiny budou v jízdárně, kde se naučíte ze začátku pomalé jízdě, později se dostaneme až k trysku. Jakmile budete perfektně umět pobídnout koně, zaćneme s nízkými překážkami, později i s drezurou. Na konci se budete moct účastnit i soutěží. Budeme také jezdit na projížďky do lesa a jinde po přírodě.

UMĚNÍ:
Hodiny umění budou v umělecké místnosti zde ve škole. Naučíte se zde lépe kreslit, zpívat a hrát na hudební nástroje. Také vás naučíme vše, co patří k umění, jako například noty k hudbě, jak se inspirovat, jak se soustředit pouze na umění a podobně.
Zapište se prosím na předmět, na který chcete SEM DO KOMENTÁŘŮ. Musíte si vybrat aspoň 1 předmět, na který budete chodit. Pokud se nedostavíte na hodinu, vadit do nebude, ale měli by jste si aspoň zjistit téma minulé hodiny. Pokud se chcete ještě zeptat na něco jiného ohledně hodin, napište nám do dotazů nebo na náš e-mail.

KONTAKT

5. listopadu 2016 v 12:18
Zdravím vás, drazí. Pokud budete COKOLIV potřebovat, zaregistrovat postavu, upozornit nás na něco, zeptat se na něco nebo nám prostě jen napsat, obraťte se na naši e-mailovou adresu:

immignum-academy@seznam.cz


PRAVIDLA

5. listopadu 2016 v 11:58
,,Bez pravidel hra nemůže fungovat.''
Ano, přesně toto je naše motto, a právě kvůli tomu vznikl tento článek - pravidla.
Před registrací si je musíte přečíst, protože je to velmi důležité jak pro nás taky i pro vás, proto vás prosíme o přečtení pravidel a dodržujte je.

Základní pravidla

ÚVOD

4. listopadu 2016 v 16:55
Dobrý den, dámy a pánové, zdravím vás a vítám na nové RPG stránce - Immignum Academy. Pro začátek bychom vás chtěli seznámit s dějem, který by jste si ještě před registrací měli pročíst (stejně tak i pravidla). Tedy začněme.


Před několika stovkami let objevil profesor Earl Asger malé městečko, zcela neznámé a beze jména. Pojmenoval ho Immgnus, podle jeho bratra Imminga, který měl ve světě obrovskou moc, ale byl zavražděn. Městečko Immignus se zprvu skládalo z pár domků a nedalekého pole, ale díky profesoru Asgerovi se začaly budovat nové domy, obchody, muzea a jiné budovy. Z malého městečka náhle bylo velké město, protékala jím řeka Artus a byl zde vybudován i zámek. Později se Asgerovi narodil syn, malý Colden a právě toho dne se profesor Asger rozhodl, že Immignus bude mocné království, jeho král bude jeho syn Colden a bude zde panovat mír, a tak se také stalo. V dospělsti se Colden stal králem, otec mu radil jak vládnout a království si vedlo dobře. Po smrti profesora Asgera však začalo upadat. Kvůli válce přišly o velkou část území, krále okradli neznámí zloději z okolních vesnic a mnoho obyvatel bylo zabito. Král Colden se rozhodl, že Immignus rozdělí na několik území, první bude Immignum, královské město, to bylo největší. Dále Asgerus, obchodní město, obvykle se staralo o výživu celého království. Třetí území neslo název Freyland s několika vesnicemi, na tomto území bylo velké pole a rybník kvůli rybolovu. Další území pojmenoval Herleif, kde bylo velké město a několik menších úřadů, bydlelo v něm nejvíce běžných občanů. Páte, poslední území získalo jméno Thorsenus, toto město bylo původně pro občany, kteří nemají kde bydlet, nakonec se z toho však stalo něco jako území zla, lidé se tam často vraždili, kradlo se v každém koutu tohoto území a nebylo tam bezpečno.
Každé území mělo svého vůdce, ale král Colden měl stále moc nad celým království. Vůdce Thorsenusu však jednoho dne prohlásil, že se chce stát samostatným královstvím s vlastními právy, ale král tento návrh zamítl, a tak začala dlouholetá válka, král byl zavražděn a vůdce Thorsenusu zavřen do vězení. Vztahy mezi územímy však nebyly tak dobré, jako před válkou, a tak to zůstalo dodnes. Zámek v hlavním městě Immignum se stal velkou školou, do které každý rok přijde běžný občan, ze kterého se během let stane vzdělaný občan přímo stvořený k vládě. Kdo bude král?