PRAVIDLA

5. listopadu 2016 v 11:58
,,Bez pravidel hra nemůže fungovat.''
Ano, přesně toto je naše motto, a právě kvůli tomu vznikl tento článek - pravidla.
Před registrací si je musíte přečíst, protože je to velmi důležité jak pro nás taky i pro vás, proto vás prosíme o přečtení pravidel a dodržujte je.

Základní pravidla


1. Nebudu nikam na web psát sprostá slova.
2. Nebudu se vydávat za postavy ostatních. (My to poznáme, to se nebojte).
3. Dodržujte pravidla nejen v tomto článku, ale i ty, co dodatečně napíšeme na web.
4. Pokud se budete chtít na něco zeptat, můžete nám napsat na náš e-mail nebo do dotazů, ale nespamujte s vaším dotazem, prosím, po celém webu a pod každým článkem.
5. Neodpovídejte za nás (adminy). (To taky poznáme, nebojte).
6. Nespamujte komentáře.
7. Dodržujte tato pravida i RPG pravidla.
8. Registraci nepište do komentářů.
9. Pokud nám budete chtít udělat reklamu, informujte nás prosím na náš e-mail nebo napište do dotazů, abychom o tom věděli.
10. Pokud se tu něco stane (např. nějaká hádka nebo uvidíte porušení pravidel), kontaktujte nás na e-mail, my už tu vyřešíme, nesnažte se to, prosím, řešit sami.
11. Studenti školy nesmí pít alkohol, brát drogy nebo kouřit, DOSPĚLÍ studenti můžou pít nebo kouřit, ale ne v prostorech školy, ale pokud by jste si to mohli odpustit, byli bychom vám vděční.
12. Není nutné se zůčastnit hodin, ale pokud budete dlouhou dobu pryč, můžete napsat do omluvenek.
13. Vaši hru si určujete vy (co má vaše postava na sobě, co dělá, co říká, kam jde...), ale určité věci ovlivnit nemůžete (počasí, zrušení školy na pár dní, odpadající hodiny..) to rozhodujeme my).
RPG Pravidla

1. Pište pouze za své postavy, neovládejte postavy ostatních.
2. Dodržujte systém RPG (na konci článku).
3. Pokuste se, aby váš příspěvek do RPG částí webu obsahoval více než dvě slova, zkuste do svého příspěvku zapojit i to, co vaše postava dělá ne pouze to, co říká.
ŠPATNÝ PŘÍKLAD: Ahoj co máme mít na historii? *Řekne.*
SPRÁVNÝ PŘÍKLAD: *Vejde do místnosti a záhledne July, dívku ze své třídy a usměje se na ní.* Ahoj. *Pozdraví.* Nevíš co si máme zítra vzít na historii? *Zeptá se July a čeká na její odpověď.*

4. Pokud jiná postava řekne, že jde pryč, vy už to nemůžete nijak ovlivnit, můžete na ní zavolat, ale pokud už se nevrátí, je konec této hry, můžete buď také odejít nebo pokračovat jen se svojí postavou.
5. Snažte se ve svých příspěvcích nepsat pravopisné nebo obecné chyby, čárky a tečky by samozřejmě neměly chybět.
6. Pokud budete chtít hru ukončit, měly by jste napsat, že odcházíte, protože jinak by to vypadalo, jakože tam vaše postava stojí a nemluví, což nechceme.
7. Dávejte si pozor na to, jak můžete a nemůžete ovlivňovat hru.
ŠPATNÝ PŘÍKLAD: *Vyjde ven ze dveří školy, zrovna sněží. Pozoruje stopy ve sněhu. Najednou uvidí Alex a běží za ní.* Hej, čau, Alex, konečně sněží!! *Volá*

SPRÁVNÝ PŘÍKLAD: *Vyjde ven ze školy a rozhlédne se kolem sebe. Venku nikdo není, a tak se jen tak prochází a přemýšlí o škole.* Píšeme zítra nějaké testy? *Řekne si sama pro sebe.*
8. Neberte vše úplně vážně, ale snažte se vyhnout nesmyslným situacím. Nevymýšlejte si věci, které existují, povolíme vám zvířata, která doopravdy neexistují, ale ne každý výmysl, jednorožci nám po Immignusu opravdu pobíhat nebudou, ale nějaké např. zvláštní druhy koček vám klidně povolíme, pokud nám napíšete na e-mail nebo do dotazů.SYSTÉM RPG (DŮLEŽITÉ)

RPG (role-playing game) znamená, že si vytvoříte vlastní postavu a ovládáte jí. Vy rozhodujete, co říká, co dělá, kam jde.. Tvoříte s ní příběh. Můžete si samozřejmě povídat i s ostatními postavami. Máme tu pro vás pár vysvětlení JAK HRÁT (což před registrací musíte vědět)

To, co vaše postava dělá píšete do HVĚZDIČEK (*)

*Vejde do místnosti a posadí se do křesla.*

Pokud vaše postava mluví, NESMÍ to být hvězdičkách, abychom oddělili řeč od toho, co dělá.

*Vejde do místnosti a posadí se do křesla.* Ahoj, tak jak se ti daří? *Zeptá se kamaráda.*

Toto je VELMI důležité základní pravidlo, zkrátka to, co postava dělá, kam jde atd. píšete mezi HVĚZDIČKY a to, co říká musíte oddělit.

Pokud hrajete s nějakou jinou postavou (a ona o tom ví), měli by jste jí zapojit do příspěvku.

Ahoj! *Zavolá na Alex a přiběhne k ní.* Jdeme se projít. *Ukáže směrem k lesu.*

Dávejte pozor na chyby a na hvězdičky, ze začátku se vám to asi bude plést, ale snad si zvyknete psát hvězdičky. Na hraní není nic těžkého, v podstatě jen píšete to, co dělá do hvězdiček a to, co říká do hvězdiček nepíšete, to je to nejzákladnější a nejdůležitější pravidlo.
Pokud k RPG hře máte další otázky, napište do dotazů nebo na náš e-mail.


Toto jsou základní pravidla, pokud je nebudete dodržovat, upozorníme vás na to, ale pokud se to bude opakovat, může dojít ke smazání postavy, tak si na to dávejte pozor. Pokud vám něco není jasné, kontaktujte nás, prosím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama