REGISTRACE PROFESORA

16. listopadu 2016 v 13:56
Registraci vašich postav nám pište na náš E-MAIL!

Co musíte napsat pro registraci profesora:


1. Celé jméno a příjmení
2. Datum narození a věk
3. Předmět, který bude učit
4. Popis vzhledu
5. Popis povahy
6. Životopis
7. Nepovinné: Domácí mazlíčci nebo rostliny, které pěstuje (může být i fotka)
8. Fotka postavy


Jak vyplňovat:

1. Celé jméno a příjmení - vymyslete si cokoliv. Jen vás prosíme, ať to není žádné známe jméno jako Harry Potter, Selena Gomez... Jméno by mělo být anglické.

2. Datum narození a věk - Profesorovi by mělo být aspoň 20 a více. Věk si, prosím, spočítejte podle roku narození postavy.

3. Předmět, který bude učit - Vyberte si předmět z našeho seznamu, pokud k tomu budete mít nějaké otázky, kontaktujte nás. Můžete mít více než 1 předmět.

4. Popis vzhledu - rozepište se. Vzhled popisujte podle fotky vaší postavy, ale ne jen jaké má oči a vlasy, ale i detaily, třeba se můžete zmínit, že má na tváři pihu a podobně.. Popište ne jen její obličej, ale i výšku...

5. Popis povahy - také se rozepište. Napište jak se vaše postava chová, jestli je stydlivá, jestli dobře vychází s lidmi, uveďte klidně i zájmy a oblíbené věci a popište její povahu. Také můžete napsat o tom, jestli se chtěla stát učitelem tohoto/těchto předmětu/předmětů, jestli jí bavil/y ve škole a podobně.

6. Životopis - opět se rozepište. Napište vše o jejím životě, datum a místo narození, věci o rodiny, zda má sourozence, jestli se někdy stěhovala, jak se chovala ve škole, jaký byl její život dokud nenastoupila učit na školu...

7. Domácí mazlíčci nebo rostliny, které pěstuje - Je to nepovinné, ale pokud má vaše postava nějaké domácí mazlíčky nebo pěstuje rostliny, můžete je popsat nebo napsat jejich jméno/jména, případně přidejte fotku.

8. Fotka postavy - Použijte fotku, podle které budete dělat popis své postavy. Může to být fotka někoho známého, nebo nějaká fotka (lidská, prosím), kterou máte z googlu.. Nejlepší by bylo, kdyby na fotce byl vidět celý obličej. Prosíme vás, ať zde není fotka dítěte nebo čtrnáctiletého kluka, protože profesorům je 20 let a výše.


Registraci nám posílejte na naší e-mailovou adresu: immignum-academy@seznam.cz 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama