REGISTRACE STUDENTA

16. listopadu 2016 v 13:39
Registraci vašich postav nám pište na náš E-MAIL!

Co musíte napsat pro registraci studenta:

1. Celé jméno a příjmení
2. Datum narození a věk
3. Popis vzhledu
4. Popis povahy
5. Životopis
6. Domácí mazlíčci nebo rostliny, které pěstuje (může být i fotka). Nepovinné!
7. Fotka postavyJAK VYPLŇOVAT:

1. Celé jméno a příjmení - vymyslete si cokoliv. Jen vás prosíme, ať to není žádné známé jméno jako Harry Potter, Selena Gomez.. Jméno by mělo být anglické.

2. Datum narození a věk - studentovi může být 16-19 let, rok narození si, prosím, spočítejte podle věku postavy.

3. Popis vzhledu - rozepište se. Vzhled popisujte podle fotky vaší postavy, ale ne jen jaké má oči a vlasy, ale i detaily, třeba se můžete zmínit, že má na tváři pihu a podobně.. Popište ne jen její obličej, ale i výšku...

4. Popis povahy - také se rozepište. Napište jak se vaše postava chová, jestli je stydlivá, jestli dobře vychází s lidmi, uveďte klidně i zájmy a oblíbené věci a popište její povahu.

5. Životopis - opět se rozepište. Napište vše o jejím životě, datum a místo narození, věci o rodiny, zda má sourozence, jestli se někdy stěhovala, jaký byl její život dokud nenastoupila na školu...

6. Domácí mazlíčci nebo rostliny - Je to nepovinné, ale pokud má vaše postava nějaké domácí mazlíčky nebo pěstuje rostliny, můžete je popsat nebo napsat jejich jméno/jména, případně přidejte fotku.

7. Fotka postavy - použijte fotku, podle které budete dělat popis své postavy. Může to být fotka někoho známého, nebo nějaká fotka (lidská, prosím), kterou máte z googlu.. Nejlepší by bylo, kdyby na fotce byl vidět celý obličej.


Registraci nám posílejte na naší e-mailovou adresu: immignum-academy@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama