ÚVOD

4. listopadu 2016 v 16:55
Dobrý den, dámy a pánové, zdravím vás a vítám na nové RPG stránce - Immignum Academy. Pro začátek bychom vás chtěli seznámit s dějem, který by jste si ještě před registrací měli pročíst (stejně tak i pravidla). Tedy začněme.


Před několika stovkami let objevil profesor Earl Asger malé městečko, zcela neznámé a beze jména. Pojmenoval ho Immgnus, podle jeho bratra Imminga, který měl ve světě obrovskou moc, ale byl zavražděn. Městečko Immignus se zprvu skládalo z pár domků a nedalekého pole, ale díky profesoru Asgerovi se začaly budovat nové domy, obchody, muzea a jiné budovy. Z malého městečka náhle bylo velké město, protékala jím řeka Artus a byl zde vybudován i zámek. Později se Asgerovi narodil syn, malý Colden a právě toho dne se profesor Asger rozhodl, že Immignus bude mocné království, jeho král bude jeho syn Colden a bude zde panovat mír, a tak se také stalo. V dospělsti se Colden stal králem, otec mu radil jak vládnout a království si vedlo dobře. Po smrti profesora Asgera však začalo upadat. Kvůli válce přišly o velkou část území, krále okradli neznámí zloději z okolních vesnic a mnoho obyvatel bylo zabito. Král Colden se rozhodl, že Immignus rozdělí na několik území, první bude Immignum, královské město, to bylo největší. Dále Asgerus, obchodní město, obvykle se staralo o výživu celého království. Třetí území neslo název Freyland s několika vesnicemi, na tomto území bylo velké pole a rybník kvůli rybolovu. Další území pojmenoval Herleif, kde bylo velké město a několik menších úřadů, bydlelo v něm nejvíce běžných občanů. Páte, poslední území získalo jméno Thorsenus, toto město bylo původně pro občany, kteří nemají kde bydlet, nakonec se z toho však stalo něco jako území zla, lidé se tam často vraždili, kradlo se v každém koutu tohoto území a nebylo tam bezpečno.
Každé území mělo svého vůdce, ale král Colden měl stále moc nad celým království. Vůdce Thorsenusu však jednoho dne prohlásil, že se chce stát samostatným královstvím s vlastními právy, ale král tento návrh zamítl, a tak začala dlouholetá válka, král byl zavražděn a vůdce Thorsenusu zavřen do vězení. Vztahy mezi územímy však nebyly tak dobré, jako před válkou, a tak to zůstalo dodnes. Zámek v hlavním městě Immignum se stal velkou školou, do které každý rok přijde běžný občan, ze kterého se během let stane vzdělaný občan přímo stvořený k vládě. Kdo bude král?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama