Vanessa Lia Greatwod

26. listopadu 2016 v 16:28 |  Postavy
1. Celé jméno a příjmení: Vanessa Lia Greatwood


2. Datum narození a věk: 8.9.1991


3. Předmět, který učí: Historie, Studium rostlin


4. Popis vzhledu: Vanessa se narodila s krásnými zrzavými vlasy, které se ani o malý odstín nezměnily do její dospělosti. Je ráda, že má tuto barvu vlasů, a z toho důvodu by si je nikdy nenabarvila. Její obličej je spíše oválný, nemá nijak výrazně vysoké čelo a uši zakrývají její dlouhé vlasy. Oči má tmavě modré barvy, každý den zvýrazňuje řasy černou řasenkou. Její obočí má dobrý tvar, ale je docela světlé, proto si ho dokresluje barvou, která je o trochu tmavší než její vlasy. Nos má trochu výraznější, protože je lehce špičatý, ale ona s tím nemá problém, naopak, výraznější nos se jí líbí. Má plné růžové rty, často se usmívá tak, že jsou jí vidět zuby. V dětství nosila rovnátka, ale ne kvůli tomu, že by měla křivé zuby, spíše kvůli předkusu, který je občas ještě lehce vidět. Obvykle používá světlejší odstíny rtěnek, většinou růžové, někdy ne příliš výrazné červené. Nikdo by o Vanesse neměl říkat, že není hezká, protože to není pravda. Úsměv často rozzáří její obličej, a to jí sluší mnohem víc, než když je zamračená nebo smutná.
Její styl oblékání by se dal popsat jako obyčejný, protože nemá žádný zvláštní styl. Obvykle volí jednobarevná trička nebo halenky, občas i košile a k tomu modré džíny. Někdy si obléká i šaty nebo sukni, ale raději má pohodlné kalhoty. Svůj outfit občas doplňuje i pomocí šperků, většinou volí náhrdelníky, které nejsou tolik výrazné, nebo náramky. Náušnice nenosí a nikdy po nich nijak zvlášť netoužila, protože měla pocit, jako kdyby zavazely. Není moc vysoká, ale ani malá, její výška se pohybuje kolem normálu, asi tak 170 cm. Je tak akorát hubená, občas chodí běhat a nepřejídá se, a tím si udržuje postavu a váhu.


5. Popis povahy: Vanessa se k lidem chová mile, což je v podstatě její povinnost, protože je učitelkou a ke studentům by se tak chovat měla. Pokud jí lidé vyloženě nenaštvou nebo se nechovají příliš otravně, je hodná a ráda jim pomůže. Už od základní školy patřila ve škole k těm chytřejším, učivo obvykle pochopila hned a nemá problém lidem něco vysvětlovat. Je ráda mezi svými přáteli a rodinou, ale s cizími lidmi nemá problém. Když byla menší, cítila se mezi cizími lidmi trochu nervózně, ale postupem času si zvykla. Je klidná, pokud to není opravdu nudné, tak nepanikaří ani nekřičí po ostatních. Vždycky byla trochu pozadu ve věcech, které právě teď letí, právě populární věci jí nikdy moc nebraly. Nemá ráda velké změny, je spokojená, když je všechno tak, jak vždy bylo a má být. Rodiče jí vychovávali tak, aby se chovala k ostatním lidem dobře, ale zároveň aby se dokázala ubránit narážkám nebo šikaně. Ve škole jí sice nešikanovali, ale občas spolužáci jí občas nazývali jako šprtku, kvůli dobrým známkám. Sice jí to trochu mrzelo, ale nedávala to najevo, byla ráda, že má dobré známky a nemá s učením problémy. O historii se začala zajímat někdy na konci základní školy, ale dějepis jí bavil odjakživa. Zajímala se také o památky a všechno spojené s historií. Od dětství také pěstovala rostlinky, ze začátku jen pokojové rostliny, později i na zahradě a nakonec se péče o rostliny stala jejím koníčkem. Už na střední školy se zaměřila na studium historie, protože jí to zajímalo i bavilo. Když ale přišlo na výběr práce, nevěděla, co chce dělat. Historii milovala, ale rostliny také. Obojí začala studovat ještě odborněji, ale stále nevěděla, co si vybrat, proto se nakonec stala učitelkou historie a rostlin. Práce jí bavila, se studenty si vždy rozuměla a měla je ráda, stejně tak jako oni ji. Je moc ráda, že si tuto práci vybrala, protože by si mezi historií a rostlinami nevybrala, a práce ve škole se jí líbí.


6. Životopis: Vanessa Lia Greatwood se roku 1991 narodila v hlavním městě, nazýváném Immignum. Žila spokojeně, rodiče se o ní starali a vychovávali jí. V 6 letech, když nastoupila na základní školu si našla pár přátel, se kterými si také dost dobře rozuměla. Už od první třídy měla dobré známky ze všech předmětů. Když jí bylo 7 let,jejím rodičům se narodilo další dítě, chlapec jménem Lucas. Vanessa ho měla moc ráda, když byl malý. Ráda ho hlídala, když rodiče nemohli a byla nadšená, že má bratra. V jejích 14 letech se to ale začalo měnit, jejímu bratrovi už bylo 7 a začínal být dost otravný. Vanessa byla naštvaná, protože jí rušil při učení a pořád si s ní chtěl hrát nebo si s ní povídat. Většinou ho jen okřikla, ať si jde hrát ven, ale jednoho dne, když se večer musela učit a byla unavená, bratr za ní přišel a prosil, ať jí řekne pohádku na dobrou noc. Vanessa se na něj tehdy opravdu naštvala a křičela po něm, a od té doby se jí bratr začal trochu bát a vůbec s ní nemluvil. Takhle to trvalo asi dva roky. Vanesse bylo 16 let, byla prvním rokem na střední škole a téměř pořád se musela učit. Přátel v té době moc neměla a rodiče byli pořád v práci. Bratrova společnost jí začala chybět. Celé dva roky spolu téměř nemluvili, a to se jen tak dohnat nemá. Neměli už vůbec tolik dobrý vztah. Vanessa ale měla lepší známky, protože se více soustředila na učení. V 17 letech se ale zamilovala do jednoho chlapce z jejich školy. On si jí ale vůbec nevšímal, a Vanessa se kvůli tomu cítila špatně. Byla smutná a známky se jí začaly zhoršovat. Jednou se rozhodla, že mu do očí řekne, že ho má ráda. To taky udělala, ale on se jí vysmál. Brzy se to dozvěděla celá třída, a Vanesse bylo trapně. Nechtěla do školy vůbec chodit a chybělo jí, když si s ní bratr hrál a povídal si s ní. Rozhodla se, že mu všechno řekne, i když byl malý a skoro to nechápal. On to ale pochopil, a snažil se sestru utěšovat. Jejich vztah se potom zlepšil, a Vanessa byla zase šťastná. Když dokončila střední školu, vydala se odborně studovat historii a rostliny. Vydala se do světa, aby našla dobrou školu, aby viděla známé památky na vlastní oči a aby se pořádně podívala do přírody. Po studiu se vrátila opět domů, bylo jí 22 let. Byla připravená nastoupit do školy jako učitelka. Byla ve škole šťastná. Její bratr chodil na jinou školu, ale s rodinou se poměrně často stýká pořád.


7. Domácí mazlíčci nebo rostliny, které pěstuje: Pěstuje spoustu druhů rostlin od léčivých až po masožravé. Její zahrada je plná rostlin a stromů, u některých skoro ani sama neví, co je to za druh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama