ZÁPIS PŘEDMĚTŮ

11. listopadu 2016 v 17:50
Zde máte seznam všech předmětů na škole, na hodiny choďte do učeben. Je povinné se zapsat alespoň na 1 předmět.

PŘEDMĚTY:

Historie
Studium rostlin
Technologie
Zeměpis
Studium státu
Tělesná výchova
Výtvarná výchova
Pracovní výchova

KROUŽKY:
Šerm
Jezdectví
Umění


Stručný popis každého předmětu:

HISTORIE:
V tomto předmětu se budeme učit o historii státu a království. Budeme se také zajímat o historické památky a historické osobnosti. Budeme se také účastnit prohlídek památek. Můžete si udělat dobrovolný referát, za který dostanete dobrou známku. Dozvíte se tu spoustu informací o všem, co se zde stalo, podrobnosti z války a z historie státu.


STUDIUM ROSTLIN:
V tomto předmětu se zajímáme o rostliny. Budeme se učit je od sebe rozpoznat, ale také budeme sázet rostliny a stromy. Poměrně často se chodíme dívat do lesa, aby studenti mohli vidět stromy a jiné rostliny, o kterých se učíme. Můžete dobrovolně udělat referát o rostlině, za který dostanete dobrou známku navíc. Také budeme pečovat o rostliny na zahradě a v prostorech školy. Též se hodně budeme zabývat studiem magických rostlin.

TECHNOLOGIE:
Zde se budeme učit vyrábět praktické věci nebo úplně nové věci. Je to dobrý způsob, jak vytvořit něco nového. Tento předmět je dobrý pro studenty, kteří v budoucnu chtějí vynalézat nové předměty nebo se stát vědci, protože budeme zkoumat v podstatě cokoliv, co nám přijde pod ruku a máme k dispozici spoustu součástek k výrobě. Ze začátku se budeme učit jak sestavit základní věci, později se přesuneme ke složitějším věcem a nakonec k něčemu úplně novému.

ZEMĚPIS:
V zeměpise se budeme učit o městech a územích ne jen našeho království, ale o státech po celém světě. Poznáte ostatní státy, národnosti, jazyky a památky v jiných částech světa.

STUDIUM STÁTU:
V těchto hodinách si budeme povídat o našem státu a království. Dozvíte se vše o městech a o našem území a také něco právech. Tento předmět je vhodný pro studenty, kteří chtějí být součástí vlády, protože se zde budeme učit základní informace o našem státu.

TĚLESNÁ VÝCHOVA:
V tělesné výchově budeme trénovat různé druhy sportu a her. Budeme dělat gymnastiku, míčové hry, běh a jiné věci. Většinu času budeme v tělocvičně, ale občas půjdeme také běhat nebo sportovat ven na čerstvý vzduch.

VÝTVARNÁ VÝCHOVA:
V tomto předmětu budeme navštěvovat uměleckou místnost. Začneme u základů kreslení, později se naučíte nové techniky kreslení. Všude po umělecké místnosti visí obrazy, ze kterých se můžete inspirovat. Budeme kreslit přírodu, zvířata, postavy, domy a běžné předměty nebo cokoliv jiného, co vás napadne.

PRACOVNÍ VÝCHOVA:
V tomto předmětu budeme často navštěvovat dílny, kde budeme opravovat a vyrábět předměty. Začneme u dřevěných výrobků, poté začneme přidávat i jiné materiály. Všechny materiály a nástroje jsou v dílnách a výrobky si studenti můžou nechat u sebe.


Stručný popis každého kroužku:


ŠERM:
Naučíme studenty šermovat. I když se to možná nezdá, tak je to bezpečné. Žádný student se nezdraní a bude to zábava, šerm se vám může i do budoucího života hodit.

JEZDECTVÍ:
Hodiny jezdectví budou v místní jízdárně, každý student bude mít k dispozici vlastního koně. Výbavu pro koně budeme mít ve stájích a krmivo také, takže nemusíte nic kupovat, pokud nechcete. Naučíte se perfektně jezdit na koni, první hodiny budou v jízdárně, kde se naučíte ze začátku pomalé jízdě, později se dostaneme až k trysku. Jakmile budete perfektně umět pobídnout koně, zaćneme s nízkými překážkami, později i s drezurou. Na konci se budete moct účastnit i soutěží. Budeme také jezdit na projížďky do lesa a jinde po přírodě.

UMĚNÍ:
Hodiny umění budou v umělecké místnosti zde ve škole. Naučíte se zde lépe kreslit, zpívat a hrát na hudební nástroje. Také vás naučíme vše, co patří k umění, jako například noty k hudbě, jak se inspirovat, jak se soustředit pouze na umění a podobně.
Zapište se prosím na předmět, na který chcete SEM DO KOMENTÁŘŮ. Musíte si vybrat aspoň 1 předmět, na který budete chodit. Pokud se nedostavíte na hodinu, vadit do nebude, ale měli by jste si aspoň zjistit téma minulé hodiny. Pokud se chcete ještě zeptat na něco jiného ohledně hodin, napište nám do dotazů nebo na náš e-mail.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gwendolyn Mason Gwendolyn Mason | 25. dubna 2017 v 19:58 | Reagovat

Předměty:
Výtvarná výchova
Historie
Technologie

Kroužky:
Umění

2 Xaver Morell Xaver Morell | 6. května 2017 v 22:36 | Reagovat

Předměty:
Studium státu
Tělesná výchova
Výtvarná výchova

Kroužky:
Šerm
Jezdecví

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama