Duben 2017

POSTAVY

26. dubna 2017 v 19:13 Postavy
Toto je seznam všech postav.

Profesoři:
Vanessa Lia Greatwood (Historie, Studium rostlin, Technologie)


Studenti:
Lindsey Amelie Peters
Haley Sykes

Průběh hry

26. dubna 2017 v 19:10
Zdravím vás, drazí studenti a učitelé!
Kvůli velmi nízkému počtu budeme zřejmě muset s hodinami počkat, na jeden předmět musí být zapsáni aspoň 2 studenti, aby se hodina mohla konat. Všichni zaregistrovaní hráči můžou hrát na všech místech, jen vás prosím, nehrajte v učebnách, ve kterých se nekoná hodina, na kterou jste se zapsali. Zapsat na hodinu se můžete v zápisu předmětů. Chat můžete používat na domluvu na hru nebo jen tak na pokec, to máte v popisu. VŠECHNY rpg knihy máte vypsány v levém menu, můžete volně hrát kdekoliv (pouze v učebnách, prosím, hrajte, jen když se bude konat hodina, na kterou je vaše postava zapsaná).

Pořád hledáme další studenty a učitele, registrace je stále otevřena. Počet postav je neomezený, pokud už jednu postavu máte, není problém, když si založíte další. Naší stránku samozřejmě můžete doporučit i dalším lidem, za více hráčů budeme jen rádi. Veškeré otázky pište do otázek či na náš email immignum-academy@seznam.cz

Nyní poprosíme hráče, kteří ještě nejsou zapsaní, aby se zapsali na předměty (do komentářů) zde.
Nezapsaní hráči:
Xaver Morell
Lindsey Amelie Peters
Hayley Sykes


Někteří zaregistrovaní hráči stále neodeslali svůj profil. Budou zapsáni mezi postavy, profil můžete poslat později.

Pokud mají jiné RPG stránky zájem o výměnu ikonek, samozřejmě pište na naší e-mailovou adresu immignum-academy@seznam.cz, budeme rádi.


Děkujeme moc čtení, pokud se chcete na něco zeptat, pište do otázek nebo na náš e-mail.

Gwendolyn Mason

24. dubna 2017 v 19:34 Postavy
1. Celé jméno: Gwendolyn Mason
2. Datum narození a věk: 21.4.2000 (17 let)

3. Popis vzhledu: Gwen je na svůj věk akorát vysoká, kolem 165 centimetrů. Nemá podváhu ani nadváhu, je akorát hubená. Nikdy nepoužívala make up, měla vždy pocit, že ho nijak zvlášť nepotřebuje. Má hnědé oči a středně dlouhé, ne moc výrazné řasy. Její hnědé obočí je lehce zaoblené a je akorát výrazné. Její nos je malinko větší, rovný a kulatý. Její rty jsou poměrně úzké, růžové barvy. Její obličej lemují kratší, vlnité hnědé vlasy. Vždy je nosí rozpuštěné, protože nejsou dostatečně dlouhé na to, aby držely v drdolu a rozpuštěné jí sluší více. Gwendolyn nemá žádný osobitý styl, obvykle nosí jednobarevná trička nebo svetry a úzké džíny. Občas nosí náramky a na krku nosí zlatý řetízek s hvězdičkou, který na ní můžete vidět každý den, darovala jí ho totiž maminka, když Gwen bylo sedm let. Když byla menší, nosila brýle, ale protože se jí nelíbily, tak je přestala nosit a nyní už je skoro nepotřebuje. Gwendolyn je často šťastná, proto na jejím obličeji často uvidíte úsměv.

4. Popis povahy: Gwendolyn je milá a přátelská dívka. Snaží se k lidem chovat dobře a často i pomáhat. Je trochu tichá a plachá, ale když se s někým lépe zná, dokáže si s ním normálně povídat. Má ráda legraci, moc ráda se směje. Občas bývá smutná, ale nenechává to na sobě vidět, protože ví, že by to mohlo rozesmutnit i ostatní lidi, a to ona nechce. Je velice kreativní, miluje skládání písniček a malování. Má docela talent na malování i zpěv. Ráda přemýšlí, obvykle jen tak o životě, ostatních lidech a podobných věcech. Když nad něčím přemýšlí, obvykle se snaží namalovat něco, čím by to vyjádřila. Hledání kamarádů pro ní může být těžké, ale když se jí někdo opravdu zalíbí, obvykle se rychle skamarádí.

5. Životopis: Gwen se narodila ve Freylandu. Její otec, Michael pracoval jako rybář. Její matka, Anne byla umělkyně, která se do Freylandu přestěhovala, protože všichni říkali, že je to klidné město. Jednoho dne Anne šla k rybníku dokončit svůj obraz a potkala se s Michaelem. Byla to láska na první pohled, dva měsíce nato byla svatba. Rok po svatbě se Gwendolyn narodila. Rodiče se o ní dobře starali, ale jejich rodina byla chudá. Malá rostla rychle a její maminka se o ní hodně starala, ale když bylo Gwendolyn 5 let, matka onemocněla. Asi 6 měsíců strávila v nemocnici. Mezitím Gwen začala chodit do školy. Po škole pomáhala otci s rybařením. Otec jí naučil práci na zahradě a na poli, aby rodina vydělávala i bez maminky, která byla v nemocnici. Když její matku propustili z nemocnice, rodina byla opět šťastná. Gwendolyn rostla, ale ve škole nebyla moc oblíbená. Neměla moc kamarádů, ale nijak zvlášť jí to nevadilo. Když Gwen bylo 7 let, její matka se dostala opět do nemocnice. Přesně den před svou smrtí darovala Gwendolyn zlatý řetízek s hvězdičkou, který Gwen od té doby nesundala. Když Gwendolyn rostla, musela hodně pracovat na poli a pomáhat otci s rybolovem, aby rodina nepřišla o peníze. Jednou, na její 15. narozeniny jí otec oznámil, že mají spousty peněz, které věnuje Gwendolyn na studium. Otec jí nikdy neřekl, kde peníze získal, ale Gwen tuší, že musel dělat spoustu práce na víc a prodat své věci. Gwendolyn se později vydala studovat do hlavního města - Immignum.

Xaver Morell

21. dubna 2017 v 19:00 Postavy
1. Celé jméno: Xaver Morrell

2. Datum narození a věk: 17.4.2001 (16 rokov)

3. Popis vzhledu: Xaver je mladý muž pomerne vysokej a chudej postavy. Meria takmer 180 centimetrov, všetko však nasvedčuje tomu, že ešte zopár centimetrov narastie. Jeho tvár je ostro rezaná iba s nepatrnými zaoblenými pozostatkami z detských čias - má výrazné lícne kosti a bradu, najvýraznejšie sú však jeho chladné oceľovomodré oči, ktoré sa vo svelte zdajú byť šedivé. Úzky nos doplňujú ani nie veľmi úzke, ani nie veľmi plné pery, ktoré sa často usmievajú s náznakom irónie. Tmavé vlasy nosí väčšinou všelijako rozhádzané, ich dĺžku pravidelne reguluje tak, aby mu nezavadzali. Prevažnú časť roka sú čierne, iba v lete mu ich slnko dokáže zvrchu mierne presvetliť do zvláštnych sivastých odtieňov.

4. Popis povahy: Na prvý pohľad pôsobí ako extrovert, ktorý nemá problém s bezprostrednosťou. Ak sa mu to hodí, vie byť zdvorilý a vie pôsobiť sebavedomo. Niekedy je však prehnane opovážlivý a ak má práve horšiu náladu, tak aj nepríjemný. Je celkom inteligentný a dosť vela číta, ľudia mu často nevedia uhadnúť jeho skutočný vek, pretože pôsobí dospelšie ako jeho rovesníci. Je na ňom zároveň čosi zvláštne, čo sa často prejavuje, ak je v nejakej väčšej spoločnosti. Vtedy úplne upustí od svojej zdanlivo extrovertnej povahy a iba zaryto mlčí, ponorený do svojich myšlienok. Od hlučnej vravy ho to často ťahá preč, pretože v skutočnosti je povahou skôr samotár a tak trochu dobrodruh. Iba niekoľkých zo svojich známych považuje za svojich priateľov - dali by sa zrátať na prste jednej ruky.