Gwendolyn Mason

24. dubna 2017 v 19:34 |  Postavy
1. Celé jméno: Gwendolyn Mason
2. Datum narození a věk: 21.4.2000 (17 let)

3. Popis vzhledu: Gwen je na svůj věk akorát vysoká, kolem 165 centimetrů. Nemá podváhu ani nadváhu, je akorát hubená. Nikdy nepoužívala make up, měla vždy pocit, že ho nijak zvlášť nepotřebuje. Má hnědé oči a středně dlouhé, ne moc výrazné řasy. Její hnědé obočí je lehce zaoblené a je akorát výrazné. Její nos je malinko větší, rovný a kulatý. Její rty jsou poměrně úzké, růžové barvy. Její obličej lemují kratší, vlnité hnědé vlasy. Vždy je nosí rozpuštěné, protože nejsou dostatečně dlouhé na to, aby držely v drdolu a rozpuštěné jí sluší více. Gwendolyn nemá žádný osobitý styl, obvykle nosí jednobarevná trička nebo svetry a úzké džíny. Občas nosí náramky a na krku nosí zlatý řetízek s hvězdičkou, který na ní můžete vidět každý den, darovala jí ho totiž maminka, když Gwen bylo sedm let. Když byla menší, nosila brýle, ale protože se jí nelíbily, tak je přestala nosit a nyní už je skoro nepotřebuje. Gwendolyn je často šťastná, proto na jejím obličeji často uvidíte úsměv.

4. Popis povahy: Gwendolyn je milá a přátelská dívka. Snaží se k lidem chovat dobře a často i pomáhat. Je trochu tichá a plachá, ale když se s někým lépe zná, dokáže si s ním normálně povídat. Má ráda legraci, moc ráda se směje. Občas bývá smutná, ale nenechává to na sobě vidět, protože ví, že by to mohlo rozesmutnit i ostatní lidi, a to ona nechce. Je velice kreativní, miluje skládání písniček a malování. Má docela talent na malování i zpěv. Ráda přemýšlí, obvykle jen tak o životě, ostatních lidech a podobných věcech. Když nad něčím přemýšlí, obvykle se snaží namalovat něco, čím by to vyjádřila. Hledání kamarádů pro ní může být těžké, ale když se jí někdo opravdu zalíbí, obvykle se rychle skamarádí.

5. Životopis: Gwen se narodila ve Freylandu. Její otec, Michael pracoval jako rybář. Její matka, Anne byla umělkyně, která se do Freylandu přestěhovala, protože všichni říkali, že je to klidné město. Jednoho dne Anne šla k rybníku dokončit svůj obraz a potkala se s Michaelem. Byla to láska na první pohled, dva měsíce nato byla svatba. Rok po svatbě se Gwendolyn narodila. Rodiče se o ní dobře starali, ale jejich rodina byla chudá. Malá rostla rychle a její maminka se o ní hodně starala, ale když bylo Gwendolyn 5 let, matka onemocněla. Asi 6 měsíců strávila v nemocnici. Mezitím Gwen začala chodit do školy. Po škole pomáhala otci s rybařením. Otec jí naučil práci na zahradě a na poli, aby rodina vydělávala i bez maminky, která byla v nemocnici. Když její matku propustili z nemocnice, rodina byla opět šťastná. Gwendolyn rostla, ale ve škole nebyla moc oblíbená. Neměla moc kamarádů, ale nijak zvlášť jí to nevadilo. Když Gwen bylo 7 let, její matka se dostala opět do nemocnice. Přesně den před svou smrtí darovala Gwendolyn zlatý řetízek s hvězdičkou, který Gwen od té doby nesundala. Když Gwendolyn rostla, musela hodně pracovat na poli a pomáhat otci s rybolovem, aby rodina nepřišla o peníze. Jednou, na její 15. narozeniny jí otec oznámil, že mají spousty peněz, které věnuje Gwendolyn na studium. Otec jí nikdy neřekl, kde peníze získal, ale Gwen tuší, že musel dělat spoustu práce na víc a prodat své věci. Gwendolyn se později vydala studovat do hlavního města - Immignum.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama